Kodulehe Kiiruse Optimeerimine

Teie kodulehe kiiruse optimeerimine annab teie klientidele parimad kogemused, et neil oleks huvi teie kodulehte või e-poodi aina uuesti ja uuesti külastada.

Seal On Vajadus Kiiruse Järgi - Kodulehe Laadimise Kiirus

Tänapäevastel interneti kasutajatel ei ole enam kannatlikkust, ega aega oodata lehe lõpuni laadimiseni. Peaaegu pooled neist kasutajatest (47%) ootavad, et koduleht lõpetaks laadimise pärast 2 sekundit. Pärast 3 sekundilist ootamist, 40% nendest inimestest liiguvad lihtsalt edasi järgmisele veebilehele kus nad tunnevad ennast mugavamalt. Isegi Google’i esindaja on tsiteeritult öelnud, et 2 sekundit on vastuvõetav e-poe laadimise kiirus ja see ei ole nii mitte ainult sellepärast, et Google seda väidab, vaid lisaks sellele rohkem kui pooled veebipõhistest ostjatest peavad e-kommerts lehe koormuskiirust nende jätkuvaks patrooniks.

response-time

JAVASCRIPTI JA CSS-KOODIDE KOONDAMINE

Me saame kahandada teie Javascripti ja CSS failide hulka, mis kiirendab kahtlemata teie veebilehte.

server-response-time

REAKTSIOONIAEGADE LÜHENDAMINE

Kohandades veebiservereid ja optimeerides andmebaase, töötame me rahuldava reaktsiooniaja suunas.

remove-blockages

BLOKEERINGUTE LIKVIDEERIMINE

Saame teie lehe laadimise kiirust parandada, lisades ainult vajalikud lingid ja skriptid, eemaldades kõik ebaolulise.

VEEBILEHE KIIRUS VÕIB OLLA TEILE PROBLEEMIKS

Klientide rahulolematus aeglase kodulehe laadimise tõttu ei piirdu tegelikult ainult e-poodidega. Sinna hulka kuuluvad ka erinevad portaalid, kes kannatavad selle tõttu madalate müügitulemuste käes. Enamikel juhtudel kliendid võivad küll lõpetada oma ostu, kuid edaspidiselt ei naase nad enam kunagi käesolevale veebilehele. Samas teised võivad hüljata oma ostukorvi koheselt ja hakkavad otsima neile huvipakkuvat toodet kusagilt mujalt. See on väga halb uudis just kõrge konkurentsiga tööstustele nagu on e-kaubandus ja turism.

Lisaks ei lõppe halvad uudised seal. Seejuures võib laadimiskiirus vähendada liiklust teie veebilehele, mõjutada teie kodulehe asukohta otsingumootori tulemuste lehel, ning loomulikult vähendada ka teie ettevõtte kasumlikkust.

Kuidas Me Saame Tõsta Veebilehe Laadimise Kiirust

Teie veebisait ei pea tingimata olema väga aeglane, et teenida potensiaalsete klientide rahulolematust. Aeglane laadimiskiirus võib mõjutada mõnede oluliste elementide esitamist leheküljel, mis mõjutab negatiivselt kasutaja kogemusi – tegur, mis mõjutab kogu veebilehe üldisi toimivusandmeid. Pärast õppimist, mida te võite võita või kaotada, võib tekkida küsimus kuhu suunata oma tähelepanu veebilehe laadimisaja parandamiseks. Teie kodulehe kiiruse optimeerimine on meie peamiseks prioriteediks ja üks esimesi kohti kuhu peaksite oma pilgud pöörama, ning kust te võite selles osas abi saada.

Sa pruugi seda alati teadagi, kui sa oled juba kaotanud tuhandeid eurosid potensiaalsest sissetulekust lihtsalt sellepärast, et su veebileht ei lae piisavalt kiiresti. Ja kui sa pole kunagi varem kaalunud, et see võib olla teile probleemiks, vajad sa tingimata meie ekspertide abi.

Meie veebilehe kiiruse optimeerimise teenus aitab teie veebilehte kiirendada alates 15 kuni 50 protsendini, ja muuta “Kiiruse Tulemus” aeglasest kiireks (vastavalt ligipääsule, mida te meile pakute). Selleks optimeerime me teie veebisaidi erinevaid aspekte:

  • Piltide tihendamine ja optimeerimine
  • JavaScripti ja CSS-failide koondamine ja ühendamine
  • Veebisaidi vahemällu salvestamise seadistus ja konfiguratsioon
  • HTTP taotluste minimeerimine ja ümbersuunamiste vähendamine
  • Serveri reaktsiooniaegade vähendamine (TTFB)
  • Blokeerimisressursside likvideerimine
dots

Anname Hoo Sisse Teie Edule

Need on vaid mõned levinumad viisid teie kodulehe laadimiskiiruse suurendamiseks ja optimeerimiseks. Tehnikate rakendamine võib varieeruda vastavalt teie veebilehe disainile ja struktuurile, kuid mõiste jääb endiselt samaks. Selleks, et need lahendused toimiksid, peate te olema valmis meiega koostöö tegemiseks. Paneme oma teadmised optimeerimisest teie heaks tööle, ning loome teile plaanid, mis sobivad nii teie eelarve, vajaduste, kui ka lehekülje kiiruse ülevaadetega, mis aitavad teil teie veebisaidi jõudlust veelgi parandada. Lõppude lõpuks ei paku me teile ikkagi teise taseme laadimiskiiruse optimeerimist, vaid garanteerime teile teie ettevõtte edukuse.

dots

Mida Me Saame Teha Laadimiskiiruse Optimeerimise Abiga

Veebilehe kiiruse optimeerimine ei ole kõik, aga kindlasti tõstab see veebisaidi jõudlust, ning mitte ainult tehnilises mõttes. Me saame teie veebisaidi liiklust suurendada, et teie veebilehe vaatamiste number suureneks ja lehel viibimiste aeg kasvaks märkimisväärselt. Sellega kaasneb klientide kasutajakogemuse paranemine, mis omakorda tähendab suuremat läbimüüki ja sellega kaasnevat müügitulu suurenemist. Kui te ignoreerite kasvõi ühtainust aspekti ebatõhususes, annab see tunda teie veebilehe üleüldise toimivuse juures. Isegi 1 sekundiline laadimiskiiruse erinevus võib mõjutada teie veebilehte ühel või teisel moel.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.