man-wearing-white-long-sleeved-shirt-holding-black-pen-3182781

Kiiresti Kvalifitseeritud Veebiarendaja Leidmine.

Nagu ka eeldada võib, on kiirkorras kvalifitseeritud veebiarendaja leidmine üsna raske, kuigi interneti abiga on seda protsessi võimalik natuke kiirendada. Veebiarenduse keerukuse kasvades on väga oluline leida võimalikult suure kogemustepagasiga arendaja, kes tunneb ja valdab kõikvõimalikke veebitehnoloogiaid.

Siin on mõned juhised võimalikult kiirelt kogenud veebiarendaja leidmiseks. Lisaks jagan ka teadmisi, kuidas hinnata arendaja oskusi, kes oleks just sobiv teie meeskonnale ja projektile.

Kuidas näeb välja kvalifitseeritud veebiarendaja leidmine?

Rahvusvahelisel tasandil selle valdkonnaga tegeledes ja kui sa puutud kokku ka välismaiste turgudega, nagu USA või Suurbritannia, aitavad teid järgnevad platvormid:

Hubstaff

“Hubstaff Talent” on platvorm, mis aitab projektidega professionaalsetel veebiarendajatel leida inimesi, kes nende teenuseid vajavad. “Hubstaff Talent” aitab aega kokku hoida, sorteerides läbi avaldusi just neile sobiva projekti leidmiseks. Seejuures on see veel täiesti tasuta!!!

AngelList

“AngelList” on suurepärane koht startupidele ja talendikatele veebiarendajatele üksteise leidmiseks. Ettevõttena peate lihtsalt looma oma ettevõtte ja meeskonna tutvustamiseks ettevõtte profiili, postitama ametijuhendi, leidma sobivad kandidaadid ja jõudma sarnaste huvidega inimesteni.

Linkdln

“Linkdln” on professionaalne internetivõrgustik, mis lubab professionaalidel esitleda oma töö ajalugu ja koguda soovitusi. See on suurepärane veebisait, kus võtta ühendust potentsiaalsete veebiarendajatega, kes omavad muljetavaldavat töökogemust ja portfooliot.

Lisaks välja toodutele on saadaval palju teisi erinevaid keskkondi, mille kohta leiate samuti internetist palju infot. Nagunätieks “Authentic”, “HackerNews”, “Who is Hiring”, “Remote OK”, “Stack Overflow Careers”, “Upwork” ja nende hulgas ka “Freelancer”.

Kui sa tegeled veebiarendusega kohalikul maastikul, siis tuleks kindlasti vaadata portaalide “Cvkeskus.ee” ja “Cv.ee” poole ning midagi sulle sobivat võid sa leida ka sellisest kohast nagu “GoTOWork.ee”.
Nii portaalides “cvkeskus.ee”  kui ka “cv.ee”, on sul võimalik leida just sulle sobiv pakkumine või jätta sinna oma cv, et tööpakkujatel oleks sind võimalik leida.

Kuidas hinnata veebiarendajate oskusi ja kvalifikatsiooni? Veebiarendaja kvalifikatsiooni hinnates peaks tal kindlasti olema ette näidata:

Porfoolio

Samas võib tulla ette ka olukordi, kus veebiarendaja karjäär on alles algusjärgus ja selle tõttu ei ole tal veel suures koguses töid ette näidata. See ei tähenda aga seda, et tema oskused on oluliselt kehvemad kui kogenud arendajatel, ning ka neile ei tuleks anda võimalus ennast tõestada. Sellisel juhul tuleks läheneda portfoolio küsimise asemel asjale vahest natuke teise nurga alt. Väga palju saab välja lugeda inimese oskustest eriala kohta küsitavate küsimuste abil, ja võimalik on teha ka alati väga väikse ajakuluga, minimaalne, aga väga oluline test, millest on näha, kas inimene on piisavalt erialaga kokkupuutunud või mitte.

Soovitused

Üldjuhul on oluliseks näitajaks ka eelnevatelt tööandjatelt saadud soovitused. Kuigi ka sealt võib tekkida probleem karjääri alustaval inimesel, millest võiks tööandja proovida aegajalt mööda vaadata.

Ausus

Kindlasti tuleks teha kindlaks oma töötajate ausus. Selle võib muidugi otsustada selle põhjal, kas vastused küsimustele, mida te neile esitate, tunduvad loogilised ja arusaadavad. Ühegile tööandjale ei meeldi, kui nad võivad avastada hiljem oma alluvate kohta asju, mis võivad neile hiljem ebameeldivusi või isegi kahju tekitada.

Küsimused tööandjale

Kandidaadile tuleks kindlasti teada anda, et ka neil endal on lubatud pärast intervjuud küsida küsimusi antud ametipositsiooni kohta.

Ma loodan, et eelnevast infost oli teile abi või artikkel pakkus kõigile huvi.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *