adult-asking-blur-630839

Võimalikult Kiirelt Kvalifitseeritud Veebiarendaja Leidmine.

Nagu ka eeldada võib, on kiirkorras kvalifitseeritud veebiarendaja leidmine üsna raske, kuigi interneti abiga on seda protsessi võimalik natuke kiirendada. Veebiarenduse keerukuse kasvades, on väga oluline leida võimalikult suure kogemusepagasiga arendaja, kes tunneb ja valdab kõikvõimalikke veebitehnoloogiaid.
Siin on mõned juhised võimalikult kiirelt kogenud veebiarendaja leidmiseks. Lisaks jagan ka teadmisi, kuidas hinnata arendaja oskusi, kes oleks just sobiv teie meeskonnale ja projektile.”

Kuidas näeb välja kvalifitseeritud veebiarendaja leidmine?
Rahvusvahelisel tasandil selle valdkonnaga tegeledes ja kui sa puutud kokku ka välismaiste turgudega, näiteks USA või Suurbritannia, on sulle abiks näitkeks järgnevad tööriistad:

Hubstaff
“Hubstaff Talent” on platvorm, mis aitab projektidega professionaalsetel veebiarendajatel leida inimesi, kes nende teenuseid vajavad. “Hubstaff Talent” aitab aega kokku hoida, sorteerides läbi avaldusi just neile sobiva projekti leidmiseks. Seejuures on see veel täiesti tasuta!!!

AngelList
“AngelList” on suurepärane koht startupidele ja talendikatele veebiarendajatele üksteise leidmiseks. Ettevõttena, pead sa lihtsalt looma ettevõtte profiili oma toote ja meeskonna esitlemiseks, postita ametikoht positsiooni kirjeldusega, leia sobivad kandidaadid ja võta ühendust nendega, kellega teie huvid kattuvad.

Linkdln
“Linkdln” on professionaalne internetivõrgustik, mis lubab professionaalidel esitleda nende töö ajalugu ja koguda soovitusi. See on suurepärane veebisait kus võtta ühendust potentsiaalsete veebiarendajatega kes omavad muljetavaldavat töökogemust ja portfooliot.

Lisaks väljatoodutele, on saadaval palju teisi erinevaid keskkondi, mille kohta leiate samuti internetist palju infot. Nagunätieks “Authentic”, “HackerNews”, “Who is Hiring”, “Remote OK”, “Stack Overflow Careers”, “Upwork” ja nende hulgas ka “Freelancer”.

Kui sa tegeled veebiarendusega kohalikul maastikul, siis tuleks kindlasti vaadata portaalide “Cvkeskus.ee”, “Cv.ee”, ning midagi sulle sobivat võid sa leida ka sellisest kohast nagu on “GoTOWork.ee”.
Nii portaalides “cvkeskus.ee”, kui ka “cv.ee”, on sul võimalik leida just sulle sobiv pakkumine, või jätta sinna oma cv, et tööpakkujatel oleks sind võimalik leida.
Kuidas hinnata veebiarendajate oskusi ja kvalifikatsiooni? Veebiarendaja kvalifikatsiooni hinnates peaks tal kindlasti olema ette näidata:

Porfoolio
Samas võib tulla ette ka olukordi, kus veebiarendaja karjäär on alles algusjärgus, ning selle tõttu ei ole tal veel suures koguses töid ette näidata. See ei tähenda aga seda, et tema oskused on oluliselt kehvemad kui kogenud arendajatel, ning ka neile ei tuleks anda võimalus ennast tõestada. Sellisel juhul tuleks läheneda portfoolio küsimise asemel asjale vahest natuke teise nurga alt. Väga palju saab välja lugeda inimese oskustest eriala kohta küsitavate küsimuste abil, ja võimalik on teha ka alati väga väikse ajakuluga, minimaalne, aga väga oluline test, millest on näha, kas inimene on piisavalt erialaga kokkupuutunud või mitte.

Soovitused
Üldjuhul on oluliseks näitajaks ka eelnevatelt tööandjatelt saadud soovitused. Kuigi ka sealt võib tekkida probleem karjääri alustaval inimesel, millest võiks tööandja proovida aegajalt mööda vaadata.

Ausus
Kindlasti tuleks teha kindlaks oma töötajate ausus. Seda saab otsustada loomulikult selle põhjal, kas neilt küsitavate küsimuste vastused tunduvad teile loogilised ja arusaadavad. Ühegile tööandjale ei meeldi, kui nad võivad avastada hiljem oma alluvate kohta asju, mis võivad neile hiljem ebameeldivusi või isegi kahju tekitada.

Küsimused tööandjale
Kandidaadile tuleks kindlasti teada anda, et ka neil endal on lubatud pärast intervjuud küsida küsimusi antud ametipositsiooni kohta.

Ma loodan, et eelnevast infost oli teile abi või artikkel pakkus kõigile huvi.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *