Veebidisain

Meie veebidisain puhub uue elu sisse teie internetis kohalolekule, ning annab teie külastajatele unustamatu kogemuse ja motiveerib neid saamaks teie korduvateks klientideks.

100% Unikaalne Disain, Sisuhaldussüsteem WordPress

Meie veebidisaini teenused suurendavad märkimisväärselt teie ettevõtte kohalolekut internetis. Meie brändi pakkumised segavad tugeva brändistrateegia suure hulga ning mahlaste värvisegudega, sulandudes samaaegselt uusimatesse veebilehe UX/UI disaini trendidesse.

Veebidisain on rohkem kui lihtsalt ekraanil asuvad ilusad pildid. Meie veebidisain on teie brändi loo loomulik pikendamine. Ilus ja täielikult toimiv veebisait määrab teie kohaloleku internetis. Me sukeldume sügavustesse, et aru saada teie: tööstusest, brändist, uurimistööst, ideede elluviimisest ja veebisaidi käivitamisest. Erinevalt meie partneritest oleme me suurimad disaini eksperdid, kes ei lõpeta oma projekte enne, kui jõudnud kliendi jaoks ideaalse lahenduseni. Igale tööle on määratud spetsiaalne disaini projektijuht, kes hoiab teid kursis töö käiguga, et lõplik tulemus oleks samal ajal trendikas, ning oleks võimeline edasiseks arenguks tulevikus.

veebilehe-kavandamine

VEEBILEHE KAVANDAMINE

Meie enneaegne veebilehtede kavandamine aitab teil tähtaegadest kinni pidada ja vältida projektidega seotud tagasilööke.

sisu-loomine

SISU LOOMINE

Genereerime inimkeskse sisu, mis on keskendunud kasutaja äriliste eesmärkide saavutamiseks.

graphic-disain

GRAAFILINE DISAIN

Varustame teid disaini lahendustega teie ettevõtte eesmärgi ja väärtuste selgeks väljendamiseks.

MEIE LÄHENEMINE VEEBIDISAINILE

Me oleme strateegilised ja targad turundajad, kes usuvad, et brändi kommunikatsioon, brändi eristamine ja “Hea Idee” on kriitiline osa veebilehe disainist ja arendusest. Samas usume ka veebilehtede kujundamisse, mis sobivad kindla sihtrühmaga ja haaravad neid (7) sekundi jooksul. Me usume strateegiliste bränditöökodade juhtimisse koos meie klientidega, et aru saada nende ettevõtte kultuurist ja unikaalsetest müügipakkumistest.

WordPress on populaarseim platvorm blogimiseks – ja väga heal põhjusel. See kasutajasõbralik ja võimas samaaegselt, ning sellepärast liigub aina rohkem ja rohkem ettevõtteid WordPressi suunas. Sõltumata sellest, kas te olete blogija või ettevõtja, kes soovib luua kohalolekut internetis, siis WordPress on teile suurepäraseks abivahendiks. Vajadus kohandatud WordPressi veebidisaini järgi on vältimatu. Enam ei piisa enam lihtsalt kohalolekust internetis, ning sellepärast peate te ka tooma ennast esile ja looma iseenda professionaalse brändi imidži. Ei piisa ka ainult sellest, et teie WordPressi leht näeks hea välja, see peab kindlalsti nägema välja ka professionaalne. Meie ettevõte pakub kohandatud WordPressi veebilehe disaini lahendusi, mis ühendavad kaubamärgiga esteetika mõju kõrgetasemelise funktsionaalsuse ja suurepärase kasutajakogemusega.

Varusta Ennast Meie Veebilehtede Disainipaketiga

WordPressi peal töötab enam kui 30 protsenti aktiivsetest veebilehtedest. Paljud neist veebilehtedest on suured nimed erinevates tööstustes. Täieulatuslikku veebidisaini ja arendusteenust pakkuva ettevõttena varustame me teid erinevate WordPressi disaini ja arendus lahendustega, mis aitavad teie kliente juhtida konversioonini, suurendada liiklust veebilehele ja annavad teile eelise teie konkurentide ees.

check-icon

Reageeriv Veebidisain

Tee kindlaks, et teie veebileht oleks mobiilisõbralik ja kasutatav kõigis seadmetes. Me varustame teid uute innovatiivsete, hästi kohanduvate reageeriva veebidisaini lahendustega.

check-icon

Hea Nähtavus

Me anname hoo sisse teie veebilehe nähtavusele meie SEO optimeeritud kohandatud disaini abiga. WordPress on üks SEO-sõbralikeimast platvormidest koos selle optimeeritud koodi ja struktuuriga.

check-icon

Suurepärane Laadimiskiirus

WordPressi lehed laevad sekundite jooksul. Meie kiirusele optimeeritud teema-disainide abiga on võimelised teie veebilehed laadima punkti pealt kolme sekundi jooksul.

check-icon

Hästi Skaleeruv Veebileht

WordPress kindlustab, et teie veebilehel oleks piisavalt ruumi kasvamiseks. WordPress toetab igasuguses suuruses veebilehti.

Lahendused ja Tulemused Koos Meiega

Ära lase oma eelarvel piirata oma ärilisi eesmärke. Meie WordPressi kohandatud veebipaketi abil kogete te kvaliteetseid tulemusi konkurentsivõimeliste hindadega. Me pakume kohandatud veebilehe disaini teenuseid igas suuruses ettevõtete jaoks.

Meie WordPressi Disainilahenduste Peamised Omadused

check-icon

Lehe Migratsioon ja Sisu Importimine

Vii sujuvalt oma olemasolev veebileht üle WordPressi sisuhaldussüsteemile meie kohandatud lehe migratsiooniteenusega.

check-icon

Täielik Veebilehe Ümberkujundamine

Andke oma veebilehele värskendatud välimus ja funktsionaalsus meie kohandatud WordPressi ümberkujundamise teenustega.

check-icon

Otsingumootorile Optimeerimine

Meie ettevõttesisesed SEO ja digitaalse turunduse eksperdid pakuvad teile digitaalse turundusstrateegia soovitusi ja veebilehe integreeritud kujundusega SEO rakendusi.

check-icon

Intuitiivne Kasutatavus

Meie UX ja UI disainerid on spetsialiseerunud suurepärase kasutajakogemuse meisterdamisesse. WordPress pakub suurepäraseid töövahendeid kasutajaliidese jaoks ja võimaldab ka täpsustatud kohandamist, et kujundada kasutajavoog mis tahes tüüpi klientidele.

Kõikehõlmavad Ettevõttesisesed Teenused

Meie WordPressi kohandatud veebilehe pakett ei piirdu pakutavate põhiteenustega. Me varustame teid tööriistade ja toega, et aidata teil saavutada oma eesmärke. Selle saavutamiseks teeme me kindlaks teie eesmärgid, teie sihitava sihtrühma, kuidas kaasata teie sihtrühmi, kuidas teie olemasolevaid strateegiaid täiustada ja kuidas suurendada konversioone. Seal tulevad mängu meie äriteabe lahendused. Pakume teile sisseehitatud analüütilise ja aruandluse – täiustatud ja sügavaid andmete ülevaateid paljudest veebilehe toimingutest ja toimivuse näitajatest, mis aitavad teil luua turundust, tootekujundust ja müügiotsuseid.

Iga kohandatud WordPressi disainipaketiga on teil juurdepääs “WordPress XML Sitemapi” loomisele ja esitamisele.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.